Opinie

Co mówią ludzie?

W zgiełku codzienności marzymy często o chwili refleksji, koncentracji na sobie, o podróży w głąb swoich myśli. Zajęcia muzykoterapii prowadzone przez Martę Antoszewską to najlepsza droga do osiągnięcia tego wyjątkowego wyciszenia i odnalezienia w sobie pokładów kreatywności i pasji. Serdecznie polecam.
Ewa Abart
lektorka, producentka telewizyjna
Muzykoterapia przywędrowała do naszego kraju i rozwija się w rękach profesjonalnych muzykoterapeutów. Miałem możliwość brać udział w cyklu zajęć u Pani Marty i to, co człowiek odczuwa i jakie są efekty…..nie jestem w stanie określić jednym zdaniem. Polecam! Proszę spróbować unieść się nad swoje problemy w otoczce muzyki.
Mariusz Ostrowski
Trafiłam do Pani Marty będąc w 5 miesiącu ciąży. Polecił mi Ją mój lekarz psychiatra. Nie mógł zastosować u mnie leków, aby nie szkodzić dziecku. Przyjeżdżałam do Pani Marty coraz chętniej na kolejne spotkania, czując poprawę samopoczucia. Czułam się zaopiekowana i bezpieczna w rękach Pani Marty. Prawdziwy fachowiec. Dziękuję.
Alicja
mama Natalki
Zajęcia u pani Marty Antoszewskiej zaczęłam będąc na IV roku studiów prawniczych. Ze względu na stres, związany z kierunkiem studiów oraz rozpoczętą pracą, zaczęłam mieć problem ze snem. Pani Marta pracowała ze mną indywidualnie, a na koniec terapii otrzymałam płytę nagraną specjalnie dla mnie. Nie spodziewałam się, ze efekty przyjdą tak szybko. Szczerze polecam zajęcia u pani Marty!
mec. Daria Jankowska
Pani Marta jest osobą niesamowicie entuzjastyczną, z pozytywnym nastawieniem do otaczającej rzeczywistości. Spotkania są byciem tu i teraz w najlepszej, energetycznej jakości.
Iza Roman
pilot
Jak tylko dzieje się coś w moim życiu, związanego z napięciem i nerwami, szukam pomocy u Pani Marty. Niestety moja praca jest bardzo stresująca, a ja odczuwam to w dolegliwościach psychosomatycznych. Organizm woła o pomoc. Sesje muzykoterapeutyczne to nie tylko słuchanie odpowiedniej muzyki, to przegadywanie i przerabianie późniejsze tak pomaga. Pani Marta nigdy nie odmawia, zawsze znajdzie czas. Cudowna, empatyczna osoba!
Tomasz Makulski
Expert for debd collection
Zajęcia muzykoterapeutyczne prowadzone przez panią Martę Antoszewską zawierają kilka precyzyjnie dopracowanych elementów, które wpływają na finalny rezultat, który można określić wg. mnie – jako efekt łagodnej skuteczności …. To określenie zawiera w sobie nie tylko wyciszenie emocji, ale również uczucia pozytywnego odreagowania i relaksacyjnego spędzania czasu. Jestem przekonany, że regularne uczestniczenie w tych sesjach może przynieść ogromne korzyści nie tylko dla samopoczucia psychicznego, ale również dla ogólnej poprawy zdrowia fizycznego. Osiągnięcie takich rezultatów bez wątpienia nie byłoby możliwe bez profesjonalnego, uważnego i w pełni zaangażowanego prowadzenia sesji przez panią Martę
Sławomir Król – Ethnosfera
Życie w wielkim mieście, jego tempo i dynamika, narastające problemy, piętrzące się sprawy do natychmiastowego załatwienia – to wszystko odbiera radość życia. Nagle czujemy, że zatraciliśmy się w beznadziejnej rzeczywistości i nie dostrzegamy już, po co to wszystko. Musi nastąpić moment, żeby się zatrzymać i zrobić cos dla siebie. Odetchnąć, wyciszyć się i zebrać myśli pod okiem Pani Marty na Jej warsztatach muzykoterapeutycznych, to najlepsza inwestycja w siebie. Będzie procentować i pracować w nas długo. Zachęcam gorąco do udziału.
Agnieszka Wilczynska
muzyk